Julianus Inkassos saab tasuda Bitcoinides

Julianus Inkasso käib ajaga kaasas ning võttis võlgnike jaoks uue makselahendusena kasutusele Bitcoiniga tasumise võimaluse.

„Juhte, kus võla tasumine toimub Bitcoinides, väga tihti ette ei tule, aga võimalus Bitcoinides tasuda on meil nüüd olemas ning kõik soovijad saavad alates sellest aastast seda maksevõimalust ka kasutada,“ ütles Julianus Inkasso müügijuht Mihkel Veskimägi.

Kõige enam tasutakse jätkuvalt võlgasid loomulikult pangaülekandega. Ülekande tegemise teeb omakorda võlgnike jaoks eriti lihtsaks pangalink, mille leiab nii Julianus Inkasso võlateatiselt kui ka SMS-i sõnumist. Pangalingiga suunatakse inimene internetipanka, kus eeltäidetud maksekorraldus muudab tasumise väga mugavaks ning lihtsaks.

Samuti on jätkuvalt võimalik võlga tasuda Julianus Inkasso kontoris kohapeal. Maksed sularahas ja pangakaardiga on jäänud küll harvemaks, aga võimalus on selleks Julianus Inkasso kontoris endiselt olemas. Tänastes koroona ohu tingimustes soovitame me Julianus Inkasso kontorisse võlga tasuma tulnud inimesel tasuda pangakaardiga, aga kui soov on arveldada sularahas, siis turvalised tingimused on ka selleks kenasti loodud.