Julianus Inkasso juhiks saab Oliver Markvart

Pressiteade 06. mai 2019

Eesti suurima krediidihaldusteenuseid pakkuva firma Julianus Inkasso OÜ juhatajaks saab Oliver Markvart. Senised juhatuse liikmed Ülar Maapalu ja Margus Aule jätkavad kontserni emaettevõtte OÜ Aktiva Finants juhatuses. Oliver Markvart oli seni Julianus Inkasso tegevjuht, kes ühines Julianusega 2015, kui müüs endale kuulunud inkassofirma Castovanni Julianuse Inkassole.

„Me oleme Oliver Markvarti juhtimisel saavutanud turu kõige efektiivsema menetluse, mida tõestab järjest rohkemate klientide poolt menetluse outsourcing.

Inkassoettevõtete tegevust mõõdetakse klientidele tagasitoodud raha hulgas. Me tõime 2018. aastal klientidele tagasi üle 32 miljoni euro ja praeguste prognooside kohaselt ületame ka sellel aastal varasemaid rekordeid“ ütles Ülar Maapalu.

Julianus Inkasso eesmärk on tuua klientidele, olgu nad siis üksikisikud või suurettevõtted, nende raha tagasi ning pakkuda kõigile võlgnikele võimalust lahendada maksehäired vabatahtliku graafiku kohaselt. Selle mittetäitmisel muuta aga võlgu olemine niivõrd ebamugavaks, et ikkagi asutakse võlga tagasi maksma.

Julianuse gruppi kuulub lisaks Julianus Inkasso ja selle Läti ja Leedu tütaräriühingutele veel tarbijakrediidinõuete sissenõudmisele keskenduv OÜ Castovanni, Julianuse Õigusbüroo, võlaportfellide ostmisele keskenduv OÜ Aktiva Finants ning krediidiregister Taust ja laenumaaklerina tegutsev Compara.

Täiendav informatsioon: Ülar Maapalu, tel: +372 504 3126, e-mail: ylar@julianus.ee.