Võlgade sissenõudmine Eestis


Julianus Inkasso on juhtiv inkassoteenuste pakkuja Eestis hallates suurimat aktiivsete nõuete andmebaasi.

Julianus Inkasso menetleb efektiivselt kõiki võlanõudeid, nii suuri võlaportfelle kui ka keerukaid üksiknõudeid. Meie kompetentne meeskond ning pikaaegne kogemus inkasso valdkonnas annavad meile eelise leida võlanõuetele parimad ja kiired lahendused.

Suurklientidele saame pakkuda täisautomaatset XML andmevahetuse liidestust, mis teeb võlanõuete edastamise ja menetluse jälgimise veelgi efektiivsemaks ja kiiremaks.

Võlgade kohtueelsel sissenõudmisel töötame tulemustasu põhimõttel. Tasu arvestame vaid juhul, kui nõudesse toimub laekumine.


Võlgade sissenõudmist saab alustada kiirelt ja lihtsalt Julianus Inkasso E-inkasso kaudu. E-inkasso annab ka võimaluse jälgida sissenõudmise tulemusi reaalajas 24/7. Kliendilepingu sõlmimiseks saada meile päring aadressile julianus@julianus.ee või helista telefonile +372 681 4402.

Referentsid

 
 

DSV Estonia AS

Marjot Randrüüt

Finatsjuht

Julianus on aastaid olnud meie inkassopartneriks. Kõige rohkem hindame nende võimet igale üksikjuhtumile sobiv lahendus leida.

 
 

Elisa Eesti AS

Meelis Jurn

Haldusjuht

Pika koostöö jooksul on Julianus pakkunud Elisale tulemuslikku inkassoteenust ja olnud edukas nõuete enampakkumistel. Hindame Julianust kui usaldusväärset ja kindlat partnerit.

 
 

Inbank AS

Marko Varik

Finantsjuht

Julianuse 25 aastane kogemus Eesti krediiditurul ning pakutavate teenuste mitmekesisus, alates registerteenusest kuni võlanõuete täitemenetluseni, loob väärtust, mida Eestis mujalt ei leia.

 
 

IPF Digital AS (Credit24)

Evelin Sarap

Võlaennetuse osakonna juht

Hindan Julianusega koostöö puhul avatud suhtlust, tulemustele orienteeritust, innovaatilisust ja meie klientide head kohtlemist. Tänu sellele on meie koostöö kestnud pikaajaliselt.

 
 

KredEx Krediidikindlustus AS

Erki Aamer

Juhatuse liige

Julianus Inkasso on tugev partner rahvusvaheliste nõuete menetlemisel. Lisaks lähiriikidele on Julianus Inkassol tulemuslikud inkasso partnerid kogu Euroopas.

 
 

Ragn-Sells AS

Eda Lukk

Pearaamatupidaja

Meie klientidel tekib igakuiselt väga suur hulk maksetähtaja ületanud arveid. Julianusele ei ole Eestis alternatiivi, kes suudaks sellist mahtu nii efektiivselt hallata.

 
 

Tartu Ülikooli Kliinikum SA

Maret Tark

Finantsjuht

Julianus Inkasso on efektiivne menetleja nii keerukates õigusvaidlustes kui ka väikenõuete massmenetluses. Hindame kõrgelt ka Julianus Inkasso korrektsust isikuandmete kaitse seaduse järgimisel, mis haigla jaoks on ülioluline.

 
 

Telia Eesti AS

Jaana Soha

Tugiteenuste allüksuse juht

Julianus on Telia Eestile olnud heaks pikaajaliseks partneriks nii inkasso- kui kohtumenetluses.

 
 

Visma Financial Solutions OY

Matias Mäenpää

Tegevjuht

Julianus on usaldusväärne ning tulemusele orienteeritud partner. Nad on tugevad valdkonna praktikud ja visionäärid samaaegselt.