Julianusest

Julianus Inkasso on 1995. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev inkassofirma, mis on enam kui kahekümne viie tegevusaastaga tõusnud juhtivaks võlgade sissenõudmise teenuse pakkujaks Eestis ja kogu Baltikumis.

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on siseriiklik ja rahvusvaheline võlgade kohtuväline- ning kohtulik sissenõudmine. Julianus Grupi ettevõtted tegelevad ka võlaportfellide ostmisega ning maksehäireregistri Taust.ee haldamisega.

Julianus Inkasso kompetentne ja turu suurim meeskond aitab leida parimad lahendused kõikidele võlgade sissenõudmisega seotud küsimustele.

Meie kliendid on väga erinevad. Nende hulgas on nii väikeettevõtteid ja eraisikuid, kes annavad meie menetlusse aastas ainult mõne võlanõude aga ka suurettevõtteid, kellele pakume võlgade sissenõudmise täislahendust tuhandete nõuete osas ühes kalendrikuus. Samuti on Julianus Inkasso klientideks avaliku sektori ettevõtted ja asutused.

Referentsid

 
 

DSV Estonia AS

Maarika Kikas

Krediidikontroller

Julianus on aastaid olnud meie inkassopartneriks. Kõige rohkem hindame nende võimet igale üksikjuhtumile sobiv lahendus leida.

 
 

Elisa Eesti AS

Meelis Jurn

Haldusjuht

Pika koostöö jooksul on Julianus pakkunud Elisale tulemuslikku inkassoteenust ja olnud edukas nõuete enampakkumistel. Hindame Julianust kui usaldusväärset ja kindlat partnerit.

 
 

Inbank AS

Marko Varik

Finantsjuht

Julianuse 25 aastane kogemus Eesti krediiditurul ning pakutavate teenuste mitmekesisus, alates registerteenusest kuni võlanõuete täitemenetluseni, loob väärtust, mida Eestis mujalt ei leia.

 
 

IPF Digital AS (Credit24)

Evelin Sarap

Võlaennetuse osakonna juht

Hindan Julianusega koostöö puhul avatud suhtlust, tulemustele orienteeritust, innovaatilisust ja meie klientide head kohtlemist. Tänu sellele on meie koostöö kestnud pikaajaliselt.

 
 

KredEx Krediidikindlustus AS

Erki Aamer

Juhatuse liige

Julianus Inkasso on tugev partner rahvusvaheliste nõuete menetlemisel. Lisaks lähiriikidele on Julianus Inkassol tulemuslikud inkasso partnerid kogu Euroopas.

 
 

Ragn-Sells AS

Eda Lukk

Pearaamatupidaja

Meie klientidel tekib igakuiselt väga suur hulk maksetähtaja ületanud arveid. Julianusele ei ole Eestis alternatiivi, kes suudaks sellist mahtu nii efektiivselt hallata.

 
 

Tartu Ülikooli Kliinikum SA

Maret Tark

Finantsjuht

Julianus Inkasso on efektiivne menetleja nii keerukates õigusvaidlustes kui ka väikenõuete massmenetluses. Hindame kõrgelt ka Julianus Inkasso korrektsust isikuandmete kaitse seaduse järgimisel, mis haigla jaoks on ülioluline.

 
 

Telia Eesti AS

Jaana Soha

Tugiteenuste allüksuse juht

Julianus on Telia Eestile olnud heaks pikaajaliseks partneriks nii inkasso- kui kohtumenetluses.

 
 

Visma Financial Solutions OY

Matias Mäenpää

Tegevjuht

Julianus on usaldusväärne ning tulemusele orienteeritud partner. Nad on tugevad valdkonna praktikud ja visionäärid samaaegselt.

Kes me oleme?

Julianus Inkasso pakub klientidele võlgade sissenõudmise täislahendust esindades kliente nii tavapärases inkasso-, kohtu- ja täitemenetluses kui ka keerukas pankroti-, saneerimis-, likvideerimis- või pärimismenetluses.

Meie tugevus – oleme alati olemas. Töötame klientide nõuetega kogu aeg. Vastame võlgnike kõnedele 24/7 ning võlgnikud saavad hallata enda võlgnevusi ööpäevaringselt Julianuse iseteenindusportaalis.

Oleme innovaatilised – kasutame uusimaid tehnoloogilisi lahendusi. Meie kümned tuhanded automaattegevused on välja töötatud eelnevate edukate menetluste alusel.

Tähtis osa kogu menetlusprotsessist on AI (Artificial intelligence) menetluse juhtimisel, mis muudab menetluse kiireks ja efektiivseks. Kõige selle automatiseerituse kõrval on väga oluline koht kogemustega menetlejal, kes igapäevaselt argumenteerib võlgnikega, sõlmib kokkuleppeid ja jälgib nende täitmist.

Julianus Inkasso haldab Eesti suurimat aktiivsete nõuete andmebaasi, mis loob tugeva usalduse, et olla koostööpartneriks Eesti edukamatele ettevõtetele.

Meie kõrged teenindusstandardid tagavad, et võlgnevuste sissenõudmisel järgitakse head sissenõudmistava ning suhtutakse võlgnikku austusega, eesmärgiga säilitada head suhted osapoolte vahel.

Julianus numbrites

3000
Üle 3000 koostööpartneri Baltikumis
7000
Ligi 7000 maksekäsumenetlust aastast
200 000
200 000 taustapäringut päevas
350 000
350 000 aktiivset võlanõuet menetluses
30 MLN
Üle 30 miljoni euro sisse nõutud raha aastas

Tule meile tööle!

Julianus Inkasso ootab enda meeskonda alati tarku, säravaid ja andekaid inimesi. Kui arvad, et oled üks nendest, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressil inkasso@julianus.ee
Valdkonna nimetus Nooremjurist
Vaata kõiki

VÕTA ÜHENDUST

Julianus on juhtiv inkassoteenuste pakkuja Eestis, Lätis ja Leedus.
Läbi oma partnerite oleme esindatud ka 180 riigis üle maailma.

EESTI

Julianus Inkasso OÜ

A.Weizenbergi 20, 10150 Tallinn