Julianus Inkasso müügidirektoriks saab Mihkel Veskimägi

Baltikumi suurima krediidihaldusteenuseid pakkuva firma Julianus Inkasso OÜ müügidirektoriks saab Mihkel Veskimägi, kes oli eelnevalt rahvusvahelise inkassofirma Intrum Estonia menetluse- ning müügijuht ja omab krediidihalduse ning inkasso valdkonnas laialdast kogemust.

„Me oleme oma äri mahte kasvatanud 8 aasta jooksul 4 korda. Sellel aastal toome me oma klientidele tagasi üle 30 miljoni euro tähtaegselt tagastamata raha,” sõnas Julianus Grupp OÜ juhatuse esimees Ülar Maapalu. “Samas usume me, et kasvuruumi on veel väga palju nii mahtude kui ka teenuse efektiivsuse ja mugavuse poolest. Meil on väga hea meel, et Mihkel Veskimägi võttis selle väljakuste vastu ning plaanime üheskoos sooritada järgmise kasvuhüppe.”

 

“Julianus on valdkonna mõjukaim ettevõte, mille edu aluseks on kiirus ning efektiivsus, mis tagavad klientide rahulolu,” ütles Julianus Inkasso müügidirektor Mihkel Veskimägi. “Olen eelnevalt seda sfääri süvitsi tundma õppinud ning toon oma kogemuse Julianusesse, et juba õitsev firma veelgi paremini õnnestuks.”

Mihkel Veskimägi töötas 1999-2016 Intrum Justitia menetlus- ning 2016-2018 aastatel Intrum Estonia müügijuhina, kus tema ülesandeks oli kliendisuhete loomine ning haldamine.

Julianus Grupi eelmise aasta käive oli 10,9 miljonit eurot ja puhaskasum 4,1 miljonit eurot. Inkassoäri on heade aegade äri ning konkurentsis on võitja see, kes on menetluses kõige efektiivsem.

Julianus Gruppi kuulub lisaks Julianus Inkassole ning selle Läti ja Leedu tütaräriühingutele veel tarbijakrediidinõuete sissenõudmisele keskenduv OÜ Castovanni, võlaportfellide ostmisele keskenduv OÜ Aktiva Finants ning krediidiregister Taust ning laenumaaklerina tegevust alustav OÜ Loanfiner.