MA EI SAA KORRAGA TASUDA

Mul on inkassofirmas palju võlgnevusi. Mida ma pean tegema?

  • Kiirelt ja mugavalt saate võlainfot oma kõikide nõuete kohta Julianus Inkasso iseteeninduses, mis on Teile kättesaadav 24/7! Logige sisse SIIN.
  • Igale nõudele on võimalik iseteeninduses sõlmida Teile sobilik maksekokkulepe.
  • Kui võlanõuded on muutunud liiga koormavaks, võite kaaluda refinantseerimist.

Lisainfot saate helistades numbrile +372 681 4456, hindame koos Teie olukorda ja leiame üheskoos maksmiseks sobiva lahenduse. Nii on võimalik Teil ennetada suurte kohtukulude tekkimist.

Kas ja kuidas ma saan sõlmida maksekokkuleppe?

Kõige kiirem ja mugavam viis maksekokkuleppe sõlmimiseks on Julianuse Iseteeninduses. Logige sisse SIIN.

Kui sõlmite maksekokkuleppe Julianus Inkasso iseteeninduses ja täidate kokkulepet ettenähtud korras (st.kõik osamaksed tasutakse tähtaegselt!), siis nõude võlainfo maksehäirete registris Taust.ee avaldatakse “Ajatatud” staatusega!

NB! Tasumisega hilinemise korral avaldatakse võlainfo tavalise võlana ka nõude kohta, millele on sõlmitud maksekokkulepe iseeninduskeskkonnas!

Kui Julianus Inkasso iseteeninduses maksekokkulepet sõlmida ei saa, tuleb võlg tasuda ühekordse maksena.

Ajaliselt pikema maksekokkuleppe osas tuleb võtta meiega ühendust telefonil +372 6814 456 või kirjutada e-postile meeldetuletus@julianus.ee.

Soovitus: makske nii suuri osamakseid, kui võimalik, sest siis on võla kõrvalkulud väiksemad (viivis ja intress).

Mul on mitmeid võlgnevusi, kas võin koostada neile ühise maksekokkuleppe?

Erinevatele võlgadele tuleb koostada erinevad maksekokkuleped kuna igal võlal on oma unikaalne viitenumber.

Kui alustada samaaegselt kõigi oma võlgade tasumist, maksate lõppkokkuvõttes vähem, kuna põhivõlgnevuse täielikul tasumisel peatub viivise arvestus.

Soovitame pangas koheselt sõlmida püsimaksekorraldused, mis muudavad Teie elu mugavamaks ja igakuiste maksete pärast muretsema ei pea.

Kas inkassofirmaga kokku lepitud maksekokkuleppe osamaksed võib ette ära maksta? Kuidas mõjutab see maksekokkuleppe tasusid või intressi arvestust?

Mida kiiremini Te oma võla tasute, seda väiksemad on võlgnevusega kaasnevad kulud, nt viivise või maksekokkuleppe intressi summad.

Kui soovite maksekokkuleppe osamaksed ette ära maksta või maksta suurema summa, kui tavaliselt, siis võtke meiega ühendust klienditoe chati kaudu või helistage telefonil +372 681 4456, et saaksime maksekokkuleppes vastavad muudatused teha.

Samuti saate ise mugavalt osamaksete suurust muuta iseteeninduses. Logige sisse SIIN.

Kuna maksekokkulepe on andmebaasi sisestatud, siis automaatselt suurema osamakse tasumisega ei saa andmesüsteem aru, et olete soovinud maksekokkulepet muuta.

Mis on refinantseerimine? Miks ma peaksin taotlema võlgade refinantseerimist?

Refinatseerimine on uue laenu võtmine kinnisvara tagatisel, et maksta ära kõik tähtpäevaks tasumata laenud ja arved.

Refinantseerimist on mõistlik teha, kui Teie laenude intressimäär on väga kõrge (kiirlaenud, SMS-laenud) või kui on tekkinud palju erinevaid võlgnevusi ja nende tagasimaksmine on muutunud keeruliseks.

Küsi võlamenetlejalt nõu refinatseerimise vajalikkuse ja võimaluste kohta telefonil +372 681 4434 või kirjuta teenindus@julianus.ee.